Plan CKZiU

Plan zajęć kurs kwalifikacyjny MG.19

Data Godz. zajęć Przedmiot Prowadzący
26.10.2018 15.30-17.00 Działalność gospodarcza

 

mgr Sylwia Długokięcka

 

17.10-18.00
18.50-20.00 Kompetencje społeczne
27.10.2018 8.00-9.30 Podstawy technik wytwarzania mgr Michał Wiśniewski
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30
14.40-16.10
28.10.2018 8.00-9.30 Podstawy konstrukcji maszyn mgr Sławomir Podowski
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30
14.40-16.10
03.11.2018 8.00-9.30 Technologia obróbki skrawaniem Łukasz Szramka
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Konstrukcje maszyn Łukasz Szramka
14.40-16.10
04.11.2018 8.00-9.30 Podstawy konstrukcji maszyn mgr Sławomir Podowski
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Rysunek techniczny Łukasz Szramka
14.40-16.10
09.11.2018 15.30-17.00 BHP

 

mgr Sylwia Długokięcka
17.10-18.00
18.50-20.00 Kompetencje społeczne
16.11.2018 15.30-17.00 Działalność gospodarcza mgr Sylwia Długokięcka
  17.10-18.00
18.50-20.00 Kompetencje społeczne
17.11.2018 8.00-9.30 Konstrukcje maszyn Łukasz Szramka
  9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Technologia obróbki skrawaniem Łukasz Szramka
14.40-16.10
18.11.2018 8.00-9.30 Rysunek techniczny Łukasz Szramka
  9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Podstawy konstrukcji maszyn mgr Sławomir Podowski
14.40-16.10
23.11.2018 15.30-17.00 BHP mgr Sylwia Długokięcka
17.10-18.00
18.50-20.00 Kompetencje społeczne
24.11.2018 8.00-9.30 Techniki wytwarzania mgr Michał Wiśniewski
  9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Podstawy konstrukcji maszyn mgr Sławomir Podowski
14.40-16.10
25.11.2018 8.00-9.30 Podstawy konstrukcji maszyn mgr Sławomir Podowski
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Podstawy technik wytwarzania mgr Michał Wiśniewski
14.40-16.10
30.11.2018 15.30-17.00 Działalność gospodarcza mgr Sylwia Długokięcka
17.10-18.00
18.50-20.00 Kompetencje społeczne
01.12.2018 8.00-9.30 Technologia obróbki skrawaniem Łukasz Szramka
  9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Konstrukcje maszyn
14.40-16.10
02.12.2018 8.00-9.30 Konstrukcje maszyn Łukasz Szramka
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Rysunek techniczny
14.40-16.10
07.12.2018 15.30-17.00 Kompetencje społeczne mgr Sylwia Długokięcka
17.10-18.00
18.50-20.00 BHP
08.12.2018 8.00-9.30 Podstawy konstrukcji maszyn mgr Sławomir Podowski
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Podstawy technik wytwarzania mgr Michał Wiśniewski
14.40-16.10
09.12.2018 8.00-9.30 Techniki wytwarzania mgr Michał Wiśniewski
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30 Podstawy konstrukcji maszyn mgr Sławomir Podowski
14.40-16.10
14.12.2018 15.30-17.00 Działalność gospodarcza mgr Sylwia Długokięcka
17.10-18.00
18.50-20.00 BHP
15.12.2018 8.00-9.30    
9.40-11.10    
11.20-12.50    
13.00-14.30    
14.40-16.10    
16.12.2018 8.00-9.30    
9.40-11.10    
11.20-12.50    
13.00-14.30    
14.40-16.10    
22.12.2018 8.00-9.30 Technologia obróbki skrawaniem

 

 

Rysunek techniczny

Łukasz Szramka
9.40-11.10
11.20-12.50
13.00-14.30
14.40-16.10